RN73R2BTTD22R1B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD22R1B50
JLCPCB Part #
C2547534
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS