RN73R2BTTD2213C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2213C25
JLCPCB Part #
C2548437
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS