RN73R2BTTD2212A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2212A10
JLCPCB Part #
C4240977
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS