RK73H1HTTC6810D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6810D
JLCPCB Part #
C2579911
Description
-55℃~+155℃ 50mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS