RN73R2BTTD2210F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2210F10
JLCPCB Part #
C3976378
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS