RN73R2BTTD21R3F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD21R3F25
JLCPCB Part #
C3918711
Description
-55℃~+155℃ 21.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS