RN732ATTD2183D50
MFR.Part #
RN732ATTD2183D50
JLCPCB Part #
C3988834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 218kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS