RN73R2BTTD2150C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2150C10
JLCPCB Part #
C2565938
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS