RN73H2BTTD4811F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD4811F50
JLCPCB Part #
C2544613
Package
1206
Description
250mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS