RN73R2BTTD2131C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2131C10
JLCPCB Part #
C4241166
Description
-55℃~+155℃ 2.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS