HV73V2ATTD1153D
MFR.Part #
HV73V2ATTD1153D
JLCPCB Part #
C4009667
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS