RN732BTTD1620A10
MFR.Part #
RN732BTTD1620A10
JLCPCB Part #
C3985305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS