RN73R2BTTD2032A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2032A05
JLCPCB Part #
C4240843
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS