RN73R2BTTD1932A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1932A25
JLCPCB Part #
C4039799
Description
-55℃~+155℃ 19.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS