RN73R2BTTD1911F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1911F10
JLCPCB Part #
C4188397
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS