RN731ETTP2031F50
MFR.Part #
RN731ETTP2031F50
JLCPCB Part #
C4351088
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS