HV733ARTTE6043F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ARTTE6043F
JLCPCB Part #
C5766765
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS