RN73R2BTTD1651A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1651A25
JLCPCB Part #
C2569534
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS