RN73R2BTTD1582A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1582A25
JLCPCB Part #
C2569547
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS