RN73H2ETTD3091F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3091F25
JLCPCB Part #
C4176090
Description
250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS