RN73R2BTTD1582A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1582A10
JLCPCB Part #
C4005905
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS