SLR1TTE1R20D
MFR.Part #
SLR1TTE1R20D
JLCPCB Part #
C4293643
Description
-55℃~+180℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS