RN73R2BTTD1402F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1402F50
JLCPCB Part #
C4311460
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS