RN73R2BTTD1402F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1402F100
JLCPCB Part #
C4282297
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS