RN73R2BTTD1352D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1352D100
JLCPCB Part #
C3941954
Description
-55℃~+155℃ 13.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS