SG73S2ETTD2371D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2371D
JLCPCB Part #
C3941154
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS