RN73R1JTTD4481D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4481D10
JLCPCB Part #
C4004516
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.48kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS