RN73R2BTTD1242A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1242A25
JLCPCB Part #
C2566920
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS