RN73R2BTTD1172F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1172F10
JLCPCB Part #
C4324847
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS