RN73R2BTTD1052C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1052C25
JLCPCB Part #
C2547095
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS