RN73R2BTTD1041A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1041A10
JLCPCB Part #
C3918771
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS