RN73R2BTTD1741A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1741A10
JLCPCB Part #
C4066220
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS