RN73R2ATTD9883F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD9883F100
JLCPCB Part #
C3987674
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS