RN73R2ATTD9423F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD9423F100
JLCPCB Part #
C4086703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 942kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS