RN73H2ETTD6201B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6201B10
JLCPCB Part #
C4160607
Description
250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS