RN73R2ATTD8762A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD8762A05
JLCPCB Part #
C4321039
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS