RN73H1JTTD2101D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2101D25
JLCPCB Part #
C4091955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS