RN73R2ATTD8203B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8203B50
JLCPCB Part #
C2531152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS