RN73R2ATTD8163C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8163C50
JLCPCB Part #
C2531252
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS