RN73R2ATTD7960F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD7960F100
JLCPCB Part #
C2505512
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 796Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS