RN73R2ATTD7322F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD7322F10
JLCPCB Part #
C3964638
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS