RN73R2ATTD7321F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD7321F100
JLCPCB Part #
C4093531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS