SG73P2BTTD1470D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1470D
JLCPCB Part #
C4170866
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS