RN73R2ATTD7231C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD7231C10
JLCPCB Part #
C2565767
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS