RN73R2ATTD6340D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD6340D50
JLCPCB Part #
C2505325
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 634Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS