RN73R2ATTD6203F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD6203F100
JLCPCB Part #
C4081298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS