RN73R2ATTD61R9B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD61R9B25
JLCPCB Part #
C3992978
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS