RN73R2ATTD58R3F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD58R3F100
JLCPCB Part #
C2504773
Description
-55℃~+155℃ 125mW 58.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS