RN73R2ATTD5623F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD5623F100
JLCPCB Part #
C2504746
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS