RK73H3ATTE6492D
MFR.Part #
RK73H3ATTE6492D
JLCPCB Part #
C2582916
Description
-55℃~+155℃ 1W 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS